Saada meile oma küsimus.
  Vastame 24h jooksul.

  Meie spetsialistid vastavad sinu küsimustele

  Aivar Kaljulaid

  Aivar Kaljulaid

  Müügijuht

  Kaie-Liina Blande

  Kaie-Liina Blande

  Maakler

  Meie partnerite pakkumised finantseerimisele

  Bigbank AS on finantsteenuseid pakkuv ettevõte. Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

  Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu tingimustega ja pea nõu.

  Kutseline hindaja

  Jane Jürgenson

  Jane Jürgenson

  Kutseline hindaja

  Arendaja

  Piirkonda arendab Headmaster OÜ, kellel on pikaajaline kogemus erinevate arendusprojektide elluviimisel Rae vallas. Piirkonna arhitekt on Lisandra Talving.

  Koostöös arendaja ja arhidektiga loob, arendab ja müüb Raehaus Kinnisvara OÜ inimestele kodusid – asukoha ja kvaliteediga, mis hindavad nii keskkonda, turvatunnet, kui ka kõiki muid kaasaegseks eluks vajaminevaid mugavusi. Meie meeskonnaliikmete kaasabil on ehitatud, müüdud, nõustatud ja arendatud kinnisvara juba üle 20 aasta. Sellele toetudes on ainult puhas rõõm luua inimestele usaldusväärset elukeskkonda ning kauneid kodusid, kus elada.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.